کمپین کتابخوانی

برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

چطور می‌توانم با مدرس ارتباط مستقیم داشته باشم؟ شماره موبایلشان در سایت نیست
با توجه به کثرت مشغله‌ها و تعداد بسیار بالای مخاطبان،‌ تنها راه ارتباط مستقیم حضور در کلاس‌ها و کارگاه‌هاست. اما اگر تمایل دارید صحبت شما منتقل شود می‌توانید از طریق ارسال ایمیل از طریق این صفحه اقدام کنید.

تماس با ما

کدام دوره یا محصول مناسب من است؟
این کاملاً بستگی دارد که چه جایگاهی دارید و چه هدفی مد نظر شماست
رمز عبورم را برای ورد به سایت گم کرده‌ام!
یک اشتباه شایع که بسیاری از کاربران و همراهان ما دچار آن می‌شوند این است که شرکت در دوره رایگان را معادل ثبت نام در سایت می‌دانند! شما برای عضویت در سایت فرم جداگانه‌ای را پر کنید برای این منظور گزینه عضویت در سایت را انتخاب کنید. اما اگر شما عضو شده‌اید و رمز عبورتان را گم کرده‌اید کافیست بالای فرم ورود به سایت، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید تا یک کد امینتی برای شما ایمیل شود.
آدرس ایمیل من تغییر کرده است!
اگر ایمیل شما تغییر کرده است، کافیست ایمیل قبلی را لغو عضویت کنید (در پایین تمام ایمیل‌های پیشین گزینه لغو عضویت وجود دارد) و سپس با ایمیل جدید در دوره رایگان ما شرکت کنید.
ایمیل های شما به Inbox من نمی روند و به پوشه SPAM می روند.
کافیست یک بار روی گزینه NOT SPAM کلیک کنید. از این پس ایمیل ها را در دریافت خواهید کرد. اگر جیمیل دارید کافیست ایمیل را باز کنید و روی گزینه Not Spam کلیک کنید: daryaft email پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد. اگر ایمیلی از یاهو دارید می‌توانید مانند تصویر گزینه Not Spam را انتخاب کنید: daryafte email پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد.
من دیگر نمی‌خواهم ایمیل‌های شما را دریافت کنم
در پایین تمامی ایمیل های ارسالی از ما، گزینه لغو عضویت یا همان Unsubscibe وجود دارد. کافیست که روی آن کلیک کنید.
چرا نمی‌توانم روی لینک‌های شما کلیک کنم؟
اگر ایمیل ها به پوشه اسپم (SPAM) رفته باشد امکان کلیک روی آنها وجود ندارد. کافیست یک بار روی گزینه NOT SPAM کلیک کنید تا به INBOX شما منتقل شود و قابل کلیک شود.
نمی‌توانم تصاویر ارسالی شما را مشاهده کنم
اگر از جیمیل استفاده می‌کنید کافیست که در بالای ایمیل روز گزینه Always Display images from کلیک کنید. اگر از یاهو استفاده می‌کنید کافیست که در بالای ایمیل روی گزینه Show Images کلیک کنید.
در دوره رایگان ثبت نام کرده‌ام اما ایمیلی دریافت نشد
این اتفاق معمولاً در ۲ صورت رخ می‌دهد. ۱. اینترنت شما برای لحظه‌ای قطع می‌شود. ۲. سرعت اینترنت بسیار پایین باشد. بهترین راه این است که اولاً از نرم‌افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل‌ها استفاده کنید و اگر بازهم مشکل رفع نشد، چند ساعت دیگر مجدداً این موضوع را تست کنید.
آیا می توانم سوالاتم را با پاسخ دادن به ایمیل های ارسالی بپرسم؟
بله دوست عزیز! تمام ایمیل های ارسالی ما قابل پاسخ دادن هستند.
لینک دانلود کلاً خراب است!
دوست عزیز و گرامی! لینک‌های دانلود معمولاً بیش از ۵ بار و توسط ۴ نفر از مسئولین سایت تست و بررسی می‌شوند و احتمال مشکل داشتن آنها بسیار کم است! همچنین این فایل‌ها توسط ده‌ها هزار نفر از اعضای سایت دانلود شده‌اند، لذا احتمال وجود مشکل در آن بسیار کم است. به هر حال اگر در دانلود مشکل دارید توصیه می‌کنم که چند ساعت دیگر دوباره دانلود را امتحان کنید. اگر مشکل کماکان پابرجا بود با ذکر دقیق مشکل آن را از طریق صفحه “تماس با ما” اطلاع دهید
یک ایمیل را به اشتباه پاک کرده‌ام چه کنم؟
می توانید آن را از طریق گزینه سطل آشغال ایمیل خود بازیافت کنید. برای این کار اگر از سرویسجیمیل استفاده می کنید، باید ابتدا بر روی گزینه ی More از ستون سمت چپ جیمیل خود کلیک کنید و سپس گزینه ی Trash را انتخاب کنید. recovery و با رفتن به بخش Trash جیمیل خود، ایمیل مربوطه را پیدا می‌کنید و مانند تصویر زیر آن را به اینباکس جیمیل خود بازمی‌گردانید. recovery اگر از سرویس یاهو میل استفاده می‌کنید، می‌توانید از ستون سمت چپ با انتخاب گزینه‌ی Trash به سطل آشغال یاهومیل وارد شوید. recover سپس ایمیلی را که به اشتباه پاک کرده اید، انتخاب کنید و مانند تصویر زیر، آن را به اینباکس یاهومیل خود منتقل می کنید. recoveryy دقت کنید که شما برای بازیافت هر ایمیل از سطل آشغال تنها ۳۰ روز از زمان پاک کردن آن وقت دارید تا آن ایمیل را از سطل آشغال خود بازیافت کنید.
من به اشتباه عضویتم را لغو کرده ام! چه کار می توانم بکنم؟
باید یک بار دیگر در این دوره شرکت نمایید.
فایل‌ها پخش می‌شوند اما دانلود نمی‌شوند!
تمامی فایل‌های سایت ما قابلیت دانلود دارند و شما می‌توانید آنها را دانلود کنید. برای دانلود کردن فایل ها: ۱.اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید، چند ثانیه روی لینک ها انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Save یا Download را انتخاب کنید. ۲. اگر از کامپیوتر استفاده می کنید، روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save as یا Download as را انتخاب کنید. پیشنهاد جدی ما این است که از نرم‌افزار Internet Download Manager استفاده کنید تا به سادگی فایل‌ها را دانلود کنید…
چرا ویدئو دانلود نمی شود
چرا ویدئو دانلود نمی شود ؟ 1- کانکشن اینترنت (internet connection) خود را تست نمایید. 2- ممکن است سرعت اینترنت بسیار پایین باشد.
چرا ویدئو صدا ندارد؟
ویدئو چرا صدا ندارد؟؟ 1- لطفا ویدئو را دوباره دانلود نمایید و با نرم افزار KM Player  آن را پخش نمایید. اگر نرم افزار KM Player  را ندارید از لینک زیر دانلود نمایید و نصب نمایید و از ان استفاده نمایید. km

در صورت داشتن سوال فنی میتوانید از طریق فرم زیر برای ما بفرستید:

[iphorm id="3" name="فرم بروز مشکل"]

 

برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

 

 

چطور می‌توانم با مدرس ارتباط مستقیم داشته باشم؟ از طریق لینک‌های زیر با مطالعه شریف و نیز سعید محمدی می‌توانید در ارتباط باشید،‌ تنها راه ارتباط مستقیم حضور در سمینار و کارگاه‌هاست. اما اگر تمایل دارید صحبت شما منتقل شود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

تماس با ما

پرسش از سعید محمدی

کدام دوره یا محصول مناسب من است؟ این کاملاً بستگی دارد که چه جایگاهی دارید و چه هدفی مد نظر شماست.اما دوره‌های مطالعه شریف، به‌روزترین محتوا را دارند و دقیقا مشابه دوره‌های خارجی هستند.

از دوره‌ افزایش عملکرد فردی به روش تیم آرژانتین شروع کنید.

رمز عبورم را برای ورد به سایت گم کرده‌ام! یک اشتباه شایع که بسیاری از کاربران و همراهان ما دچار آن می‌شوند این است که شرکت در دوره رایگان را معادل ثبت نام در سایت می‌دانند!
شما برای عضویت در سایت فرم جداگانه‌ای را پر کنید برای این منظور گزینه عضویت در سایت را انتخاب کنید.

اما اگر شما عضو شده‌اید و رمز عبورتان را گم کرده‌اید کافیست بالای فرم ورود به سایت، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید تا یک کد امینتی برای شما ایمیل شود.

آدرس ایمیل من تغییر کرده است! اگر ایمیل شما تغییر کرده است، کافیست ایمیل قبلی را لغو عضویت کنید (در پایین تمام ایمیل‌های پیشین گزینه لغو عضویت وجود دارد)
و سپس با ایمیل جدید در دوره رایگان ما شرکت کنید.

ایمیل های شما به Inbox من نمی روند و به پوشه SPAM می روند. کافیست یک بار روی گزینه NOT SPAM کلیک کنید. از این پس ایمیل ها را در دریافت خواهید کرد.

اگر جیمیل دارید کافیست ایمیل را باز کنید و روی گزینه Not Spam کلیک کنید:
daryaft email

پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد.

اگر ایمیلی از یاهو دارید می‌توانید مانند تصویر گزینه Not Spam را انتخاب کنید:
daryafte email

پس از آن ایمیل ما به قسمت Inbox شما منتقل خواهد شد.

من دیگر نمی‌خواهم ایمیل‌های شما را دریافت کنم. در پایین تمامی ایمیل های ارسالی از ما، گزینه لغو عضویت یا همان Unsubscibe وجود دارد. کافیست که روی آن کلیک کنید.

چرا نمی‌توانم روی لینک‌های شما کلیک کنم؟: اگر ایمیل ها به پوشه اسپم (SPAM) رفته باشد امکان کلیک روی آنها وجود ندارد. کافیست یک بار روی گزینه NOT SPAM کلیک کنید تا به INBOX شما منتقل شود و قابل کلیک شود.

نمی‌توانم تصاویر ارسالی شما را مشاهده کنم: اگر از جیمیل استفاده می‌کنید کافیست که در بالای ایمیل روز گزینه Always Display images from کلیک کنید.

اگر از یاهو استفاده می‌کنید کافیست که در بالای ایمیل روی گزینه Show Images کلیک کنید.

در دوره رایگان ثبت نام کرده‌ام اما ایمیلی دریافت نشد: این اتفاق معمولاً در ۲ صورت رخ می‌دهد.

۱. اینترنت شما برای لحظه‌ای قطع می‌شود.

۲. سرعت اینترنت بسیار پایین باشد.

بهترین راه این است که اولاً از نرم‌افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل‌ها استفاده کنید و اگر بازهم مشکل رفع نشد، چند ساعت دیگر مجدداً این موضوع را تست کنید.

آیا می توانم سوالاتم را با پاسخ دادن به ایمیل های ارسالی بپرسم؟: بله دوست عزیز! تمام ایمیل های ارسالی ما قابل پاسخ دادن هستند.

لینک دانلود کلاً خراب است!: دوست عزیز و گرامی!

لینک‌های دانلود معمولاً بیش از ۵ بار و توسط ۴ نفر از مسئولین سایت تست و بررسی می‌شوند و احتمال مشکل داشتن آنها بسیار کم است!

همچنین این فایل‌ها توسط ده‌ها هزار نفر از اعضای سایت دانلود شده‌اند، لذا احتمال وجود مشکل در آن بسیار کم است.

به هر حال اگر در دانلود مشکل دارید توصیه می‌کنم که چند ساعت دیگر دوباره دانلود را امتحان کنید.

اگر مشکل کماکان پابرجا بود با ذکر دقیق مشکل آن را از طریق صفحه “تماس با ما” اطلاع دهید.

یک ایمیل را به اشتباه پاک کرده‌ام چه کنم؟ می توانید آن را از طریق گزینه سطل آشغال ایمیل خود بازیافت کنید. برای این کار اگر از سرویس جیمیل استفاده می کنید، باید ابتدا بر روی گزینه‌ی More از ستون سمت چپ جیمیل خود کلیک کنید و سپس گزینه‌ی Trash را انتخاب کنید.
recovery

و با رفتن به بخش Trash جیمیل خود، ایمیل مربوطه را پیدا می‌کنید و مانند تصویر زیر آن را به اینباکس جیمیل خود بازمی‌گردانید.

recovery

اگر از سرویس یاهو میل استفاده می‌کنید، می‌توانید از ستون سمت چپ با انتخاب گزینه‌ی Trash به سطل آشغال یاهومیل وارد شوید.

recover

سپس ایمیلی را که به اشتباه پاک کرده اید، انتخاب کنید و مانند تصویر زیر، آن را به اینباکس یاهومیل خود منتقل می کنید.

recoveryy

دقت کنید که شما برای بازیافت هر ایمیل از سطل آشغال تنها ۳۰ روز از زمان پاک کردن آن وقت دارید تا آن ایمیل را از سطل آشغال خود بازیافت کنید.

من به اشتباه عضویتم را لغو کرده ام! چه کار می توانم بکنم؟ باید یک بار دیگر در این دوره شرکت نمایید.

فایل‌ها پخش می‌شوند اما دانلود نمی‌شوند! تمامی فایل‌های سایت ما قابلیت دانلود دارند و شما می‌توانید آنها را دانلود کنید. برای دانلود کردن فایل ها:

۱.اگر از تبلت یا موبایل استفاده می کنید، چند ثانیه روی لینک ها انگشت خود را نگه دارید و سپس گزینه Save یا Download را انتخاب کنید.
۲. اگر از کامپیوتر استفاده می کنید، روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save as یا Download as را انتخاب کنید.
پیشنهاد جدی ما این است که از نرم‌افزار Internet Download Manager استفاده کنید تا به سادگی فایل‌ها را دانلود کنید…

شرایط و قوانین استفاده از خدمات مطالعه شریف:

کاربر گرامی مطالعه شریف، از اینکه عضو خانواده بزرگ و کتاب‌خوان مطالعه شریف هستید سپاسگزاریم. جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌ای مطالعه شریف لطفاً موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های مطالعه شریف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است.

مطالعه شریف به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. مطالعه شریف متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران محافظت نماید و در این راستا، از جدیدترین تکنولوژی‌ها موردنیاز برای امن‌تر شدن و راحت‌تر شدن شما از سایت استفاده می‌نماید.

تنها مرجع رسمی و مورد تائید مطالعه شریف، سایت ما به آدرس    motalesharif.com  است و ما از هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از info@motalesharif.com و یا ارسال پیامک از شماره 66064000-021 یا تماس از تلفن‌های رسمی شرکت استفاده نخواهیم کرد.

تمام محصولات اصلی و اورجینال مطالعه شریف فقط از طریق هماهنگی با دفتر مرکزی انجام می‌گیرد و تنها این محصولات شامل گارانتی بازگشت وجه، پشتیبانی و سلامت فیزیکی هستند.

خسارت در هنگام حمل‌ونقل:

مطالعه شریف همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا کلیه سفارش‌ها درنهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد؛ اما اگر محصولی آسیب ببیند ما در اولین فرصت به‌صورت مجدد و رایگان برای شما همان محصول را ارسال می‌کنیم.

کلیه محتویات سایت مطالعه شریف شامل قانون حق تکثیرشده است و به سایت مطالعه شریف تعلق دارد و استفاده از این محتوا شامل پیگیری از افراد خاطی است.

روش ارسال:

تمام محصولاتی که به‌صورت فیزیکی قابل‌ارائه هستند با شرکت تیپاکس یا پست پیشتاز ارسال می‌گردند. پس از تحویل به تیپاکس یا پست معمولاً پس ظرف دو روز کاری به دست خریدار می‌رسد. در حال حاضر تیپاکس به 80 شهر ایران سرویس‌دهی دارد و شرکت پست ایران تمامی مناطق کشور را تحت پوشش خود دارد.

چگونگی پرداخت اینترنتی:

کاربران محترم سایت مطالعه شریف می‌توانند مبلغ سفارش‌ها خود را از طریق درگاه امن بانک ملت، سامان و ملی از طریق همه کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند. هم‌اکنون باکارت بانک‌های ملت، ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا، کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت فقط لازم است اطلاعات زیر را وارد کنید:

1-شماره 16 رقمی کارت (این شماره در کارت همه بانک‌ها، بر روی کارت درج‌شده است)

2-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم.

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم کارت‌بانکی خود را از طریق خودپرداز (ATM) دریافت کرده باشید. برای گرفتن رمز دوم لازم است یک‌بار به خودپرداز بانک عامل خود (به‌عنوان‌مثال اگر کارت شما ملت است تمام خودپردازهای بانک ملت این قابلیت رادارند) مراجعه نمایید و از بخش منو، عملیات رمز را انتخاب نمایید. سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3-کد CCV2

این کد یک عدد سه یا چندرقمی که پشت یا روی کارت‌های بانکی درج‌شده است. این‌که روی کارت‌بانک‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان به‌صورت یک عدد 3 رقمی حک‌شده است و یا در بعضی کارت‌ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4-تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی بیشتر کارت‌های بانکی حک‌شده است و باید طبق همان وارد شود ولی اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‌توانید از عدد 12 به‌جای ماه و از 99 به‌جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی:

1- دوست دارم از مطالعه شریف خرید کنم، اما هنوز به خرید اینترنتی اعتماد کامل ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، محصول آموزشی من به دستم می‌رسد؟

مطالعه شریف علاوه بر چندین سال سابقه بیش آموزشی موفق، محتوای اصیل و غنی، همکاری با بزرگ‌ترین سازمان‌ها و دانشگاه‌های کشور، دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که به کسب‌وکار رسمیت و اعتبار می‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی سایت و نحوه عملکرد آن با قوانین جاری کشور، رعایت حقوق مصرف‌کننده و… اعطا می‌گردد و تمام کسب‌وکارهایی که دارای نماد اعتماد هستند به‌صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارند. البته لازم است برای اطمینان بیشتر در صفحه اصلی وب‌سایت مطالعه شریف با کلیک روی نماد از صحت آن اطمینان پیدا کنید.

در ضمن مطالعه شریف از افراد باسابقه، حرفه‌ای و خوش‌نامی در صنعت آموزش تشکیل گردیده است که همواره به‌عنوان افراد پیشرو و قابل‌اعتماد درزمینه آموزش و نیز تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و مراجع شناخته‌شده است واصلی‌ترین سرمایه مطالعه شریف حدود صد هزار کاربر سایت است که از مشتریان وفادار مجموعه مطالعه شریف هستند؛ بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصربه‌فرد ما استفاده کنید.

2-آیا در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما کاربر عزیز در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته می‌توانید به‌صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

3- برای انتخاب و خرید محصول از مطالعه شریف نیاز به مشاوره تلفنی دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‌گیری به من کمک کند؟

کارشناسان مطالعه شریف تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا شما از یک مشاوره درست و علمی برخوردار شوید بدین منظور جهت استفاده از مشاوره رایگان با تلفن 02166064000 تماس بگیرید.

4-آیا کالاهای عرضه‌شده در سایت مطالعه شریف اصلی و نو می‌باشند؟

کلیه محصولاتی که به‌صورت فیزیکی برای شما ارسال می‌شوند از قبل چک می‌شوند و کلیه محصولات نو و پلمپ شده هستند و ما هیچ‌گاه محصولات غیر اصلی، تقلبی (Fake) و کارکرده ارائه نخواهیم کرد.

5-آیا می‌توانم سفارش خود را تلفنی ثبت کنم؟

بله به‌منظور راحتی شما کاربران می‌توانید تلفنی هم سفارش خود را ثبت کنید.

6-آیا می‌توانم برای دوستم از مطالعه شریف خرید کنم؟

بله ولی باید اطلاعات ایشان را ثبت کنید تا از پشتیبانی محصول برخوردار شوند.

7-مبلغ سفارشم را چگونه می‌توانم پرداخت کنم؟

همه کاربران سایت مطالعه شریف می‌توانند از کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب و از طریق درگاه امن بانک ملت، سامان و ملی مبلغ سفارش خود را پرداخت کنند یا از طریق دستگاه خودپرداز به‌صورت کارت به کارت پرداخت نمایید. برای دریافت شماره کارت کافیست حرف S

8-آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت مطالعه شریف امن است؟

خیالتان راحت باشد پرداخت از طریق درگاه‌های رسمی بانک انجام می‌شود.

9-آیا می‌توانم وجه سفارش خود را به‌صورت اقساطی پرداخت کنم؟

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد و هر کاربر برای محصول درخواستی خود یک واریز باید داشته باشد.

10-آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

خیر، تمام فرآیندهای ثبت سفارش، پردازش و تحویل سفارش به‌صورت سیستمی است و لازم است وجه آن محصول تسویه شده باشد.

ارسال سفارش من

1-سفارش من به چه طریقی ارسال می‌شود؟

اگر شما ساکن تهران باشید از طریق پیک موتور با هماهنگی شما ارسال می‌گردد. اگر در شهرستان زندگی می‌کنید، سفارش شما از طریق تیپاکس یا پست پیشتاز ارسال می‌شود.

2-هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه بسته‌بندی، ارسال و مالیات بر ارزش‌افزوده بر عهده مطالعه شریف است و شما هیچ مبلغ دیگری پرداخت نمی‌کنید.

3-پس از تائید نهایی ارسال توسط من، چه زمانی سفارشم را دریافت خواهم کرد؟

اگر در تهران هستید حداکثر 4 ساعت بعد و اگر در شهرستان زندگی کنید معمولاً 48 ساعت کاری در نظر بگیرید.

4-سفارش چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود؟

همه سفارش‌ها پس از طی مراحل پردازش، به‌طور روزانه تحویل واحد پستی و یا تیپاکس می‌گردند.

5-آیا می‌توانم سفارش خودم را که با پست تیپاکس ارسال‌شده رهگیری کنم؟

بله شما می‌توانید کد رهگیری خود را که از طریق پست پیشتاز ارسال‌شده در لینک زیر وارد نمایید.

اینجا لینک پست را بزارید

و یا برای رهگیری سفارشی که با تیپاکس ارسال‌شده می‌توانید با دفتر شعبه تیپاکس در شهر خود تماس بگیرید.

لینک سایت تیپاکس/نمایندگی

6-پشتیبانی چیست؟

تمام محصولاتی که توسط مطالعه شریف تولیدشده‌اند دارای پشتیبانی آنلاین هستند. از زمانی که سفارش را تحویل می‌گیرید به مدت 30 روز کامل پشتیبانی دارید که اگر نیاز بود 15 روز دیگر می‌توانید این زمان را به‌رایگان تمدید کنید.

مهم‌ترین ویژگی محصولات تولیدشده مطالعه شریف

  • کاربردی
  • علمی
  • به‌روز و آپدیت
  • دارای پشتیبانی آنلاین فردبه‌فرد

است و تنها خریدهایی دارای این ویژگی‌ها است که از سایت مطالعه شریف و به نام شخص شما خریداری‌شده باشد.

7-آیا امکان تخفیف و یا پرداخت قسطی وجود دارد؟

تمام فعالیت‌های مطالعه شریف در چارچوب‌های از قبل تعیین‌شده انجام می‌شود اگر امکان تخفیف وجود داشت برای همه کاربران در نظر گرفته می‌شد و چون خارج از این قواعد است، ثبت سفارش ممکن نیست.

8-آیا مطالعه شریف در تهران یا سایر شهرها شعبه دیگر یا نمایندگی دارد؟

مطالعه شریف در هیچ نقطه‌ای از کشور، نمایندگی آموزش، فروش، خدمات پس از فروش، مدرس و… ندارد. کلیه سرویس‌ها و تراکنش‌های مالی، خدمات پس از فروش، امور قراردادها از طریق دفتر مرکزی تهران که آدرس آن در وب‌سایت مندرج است پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلفی ازاین‌دست مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق ایمیل info@motalesharif.com یا شماره تلفن 66064000-021 اطلاع دهید.

در صورت داشتن سوال فنی میتوانید از طریق فرم زیر برای ما بفرستید:

 

[iphorm id=”3″ name=”فرم بروز مشکل”]