کمپین کتابخوانی

بازی

چرا باید ورزش ذهن را انجام دهیم؟

چون با این بازی‌ها احساس لذت و شادی خواهید داشت. چون ذهن‌تان را جوان، شاداب و چابک می‌کند. مغزی کارآمدتر خواهید داشت چون میزان اکسیژن، خون و آمینو اسیدهایی که به قشر پیشانی می‌رسد افزایش می‌یابد و ارتباط سلول‌های عصبی بیشتر می‌شود. انجام مرتب این تمرینات،مغزتان به مدت 30 سال جوان می‌کند.چون مغزتان جوان‌تر شده، پس از 40 روز پوستی روشن‌تر و جوان‌تر خواهید داشت. تبلت سامسونگ هم که هست.

چه کسانی این تمرینات را باید انجام دهند؟

افرادی که می‌خواهند حافظه قوی‌تری ذاشته باشند. کسانی که می‌خواهند ارتباطات بهتری از طریق خوب حرف زدن و فن‌بیان عالی بدست بیاورند. افرادی که می‌خواهند از کاهش توانایی ذهن‌شان جلوگیری کنند.  

چطور می‌توانیم سلامت ذهنی‌مان را افزایش دهیم؟

1-ورزش و فعالیت منظم بدنی 2-تغذیه مناسب و سالم 3-خواب کافی و با کیفیت 4-بازی ذهنی لذت بخش  

در صورتی که بازی ها برای شما اجرا نمی شود می توانید از  نرم افزار زیر برای اجرای بازی استفاده نمایید: 

با توجه به نسخه سیستم عامل خود نرم افزار را دانلود و نصب کنید و سپس یکبار مرورگر خود را ریست کنید تا تغییرات را مشاهده نمایید.

دانلود نسخه 32بیتی(فلش پلیر)

دانلود نسخه 64بیتی(فلش پلیر)

بازی آنلاین تقویت حافظه، هوش و یادگیری

تست یک:آموزش بازی ریاضی سریع : بازی آنلاین ریاضی سریع: در این بازی زیبا که با نام ریاضی سریع معرفی شده است شما اعداد را در اختیار دارید و باید عملوند بین دو عدد را با توجه به پاسخ تعیین نمایید. در بیست مرحله پی در پی شما باید پاسخ ها را به سرعت بدهید تا امتیاز بیشتری کسب نمایید.
تست دوم: بازی باب اسفنجی: در این بازی باب اسفنجی با موتورسیکلت در برابر باب شر رقابت دارند. این بازی شامل پنج مرحله ایت که در آن باب اسفنجی باید باب شر را شکست دهد و پیروز شود شما هدایت موتور سیکلت باب اسفنجی را در دست دارید و می توانید او را پیروز کنید.
تست سوم:جای خالی را باتوجه به شکل داده شده باید در یک بازه ی زمانی تکمیل کنید و همچنین می توانید امتیاز خود را ببینید.
تست چهارم: بازی پنج تفاوت: در این بازی دو تصویر متحرک در کنار هم قرار دارند و شما باید پنج تفاوت را از میان آن دو پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید. در هر مرحله فقط پنج تفاوت وجود دارد. این بازی محدودیت زمانی و تعداد کلیک ندارد و می توانید با دقت در دو تصویر تمرکز نمایید.
تست پنجم: بازی آنلاین بوق احطار: در این بازی تمرکزی شما باید حلقه دایراه ای خود را از موانع سیمی آبی رنگ عبور دهید و هر بار که به سیم ها برخورد می کنید حلقه شما پنج ثانیه در جای خود باقی می ماند. اگر هر سه مرحله را در کمتر از پنج دقیقه به پایان برسانید شما برنده بازی می باشید و در غیر این صورت بازنده می شوید. برای حرکت دادن حلقه کافی است ماوس خود را جلوی حلقه به حرکت در بیاورید تا حلقه پشت نشانه ماوس شما حرکت کند.
تست ششم: بازی تقویت حافظه: در این بازی زیبا شما باید تصاویر مشابه را با یکدیگر پیدا کنید. زمانی که بر روی هر دوی آنها کلیک کنید آنها حذف می شوند. در کنار تصویر تعداد تصاویری که در یک دست باید پیدا کنید را به شما نشان می دهد و زمانی که آن عدد به صفر برسد شما به مرحله بعدی صعود می کنید.
تست هفتم:جای خالی را باتوجه به شکل داده شده باید در یک بازه ی زمانی تکمیل کنید و همچنین می توانید امتیاز خود را ببینید.
تست هشتم:جای خالی را با توجه به شکل داه شده پر کنید.
تست نهم:
تست دهم:در ابتدا شکل ها در حدول به شما نمایش داده و بعد پنهان می شود شما باید مکان آنها را در حدول حدس بزنید.
تست یازدهم: در این بازی شما باید مربعی که رنگ آن از دیگر مربع ها متمایز است را تشخیص دهید و روی آن کلیک کنید تا وارد مرحله ی بعد شوید.